Shell V-Power Nitro+

Shell V-Power NITRO+ Kurşunsuz 97

  • Shell'in şimdiye kadar ürettiği en iyi performans yakıtıdır.
  • Motorda sürtünmeyi azaltmak üzere geliştirildi.
  • Önceki Shell V-Power Kurşunsuz 97 formülünden daha fazla sürtünme azaltıcı madde içerir.
  • Motorunuzu etkin bir şekilde temizlemek üzere geliştirildi.

Yeni Shell V-Power NITRO+ Kurşunsuz 97 Hızlı Etki Eden Performans Formülü

Shell V-Power NITRO+ formülü motorunuza anında etki etmek için geliştirildi.Gelişmiş motor performansı için yeni Shell V-Power NITRO+, piston silindir duvarı arasında koruyucu yüzey oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

Shell V-Power

Amacınız aracınızdan en iyi performansı almaksa, yeni formüle sahip Shell V-Power yakıtımız aracınızın markası ne olursa olsun işte tam bunu yapmak için tasarlanmıştır.
Shell V-Power yakıtları sürücüleri etkilemeye başlayalı on yıl oldu. Ancak biz Shell olarak durduğumuz yerde durmuyoruz. Sürücülere daha fazlasını verme tutkumuz bu yüksek performans yakıtı için bizi yeni ve geliştirilmiş bir formül geliştirmeye itti. Yeni Shell V-Power pistte Ferrari Formula One takımı tarafından test edilen ve motorunuzun daha fazla güç açığa çıkarmasına yardımcı olan Anında Tepki Teknolojisi'ni (Instant Response Technology) sunmaktadır. Artık Shell V-Power her tür araba için geliştirilmiş performans sunacak bir formül içermektedir, hem de hiç olmadığı kadar.

Shell V-Power'ın kilit faydaları

YENİ formüllü Shell V-Power, hangi aracı kullanırsanız kullanın; ona performans ve güç anlamında fayda sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Her damladan en fazlasını nasıl alabileceğinizi keşfetmek için multimedya sunumumuzu izleyiniz.

    * Aracınız için Ferrari'den ilham aldık
En yüksek performanslı Shell V-Power yarış yakıtlarını geliştirmek için Formula One'daki Ferrari ekibi ile yakın çalışıyoruz. Bu deneyim binek arabalara yönelik Shell V-Power yakıtlarının yeni formülünü geliştirmemiz için bize ilham kaynağı oldu. Böylece sürücülere arabaları ne olursa olsun daha fazla performans ve güç götürebileceğiz.

    * Pistten yola
Kendini işine adamış Shell bilim insanlarından oluşan bir ekip Formula One ortamını laboratuvar olarak kullanmaktadır. Bu ekip bir aracın motorunu etkileyebilecek pek çok etken üzerinde çalışır ve edindikleri bilgileri Shell V-Power yol yakıtlarını formüle etmede kullanır. Bu bilgiler sayesinde Anında Tepki Teknolojisi içeren Shell V-Power'ı sürekli geliştirebildik, daha etkin yanan ve her motordan daha fazla güç salınmasını sağlayan en yeni formülü piyasaya sürme imkanı bulduk.

    * Shell V-Power: Güçlü temizlik için yeni formül
Yeni formüllü Shell V-Power temizlik için güçlü etken maddeler içermektedir. Bunlar motorunuzun tepkimesini ve verimliliğini etkileyebilecek güç emici çöküntülerin oluşmasını engellemek üzere tasarlanmıştır.

Shell V-Power başka yakıtların geride bırakmış olabileceği mevcut tortuların kaldırılmasına yardımcı olacak şekilde formüle edilmiştir. Bu da, aracınız ne olursa olsun yeni motorların daha seri çalışmasına ve eski motorların canlanmasına yardımcı olacaktır.

Verimlilik Arttırıcı: Daha etkin yanmak ve sürtünmeyi azaltmak ve böylece daha fazla güç elde edilmesine yardımcı olmak için tasarlandı.
Shell V-Power’ın eşsiz Anında Tepki Teknolojisi motordaki sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olan bir moleküler film tabakası yaratacak şekilde tasarlandı. Sürtünme azaldığı zaman yakıtın ürettiği enerjinin daha büyük bir kısmı araca güç vermeye müsait oluyor. Böylece ilk deponuzu doldurduğunu andan itibaren performans artışına katkıda bulunuluyor. Shell V-Power'ın geliştirilmiş yeni formülü aynı zamanda daha etkin yanmak ve motorunuzdan daha fazla güç salınmasını sağlamak üzere geliştirildi, hem de doldurduğunuz ilk depodan itibaren.

    * Shell V-Power - Aracınız için Ferrari'den ilham aldık
Shell V-Power'ın yeni formülü Ferrari Formula One yarış yakıtları üzerinde çalışan Shell bilim insanları tarafından bizzat geliştirilmiştir.
Shell V-Power'ın etken temizlik maddeleri ve Sürtünme Azaltma Teknolojisi'nden oluşan eşsiz formülü deponuzu ilk doldurduğunuz andan itibaren motorun tepkimesini arttırmak ve sürüş performansını geliştirmek için tasarlanmıştır.

 

Shell V-Power NITRO+ Diesel

  • Shell'in şimdiye kadar ürettiği en iyi performans dizelidir.
  • Korozyonu önlemeye yardım eden paslanma önleyici bileşendir.
  • Motora anında etki etmek üzere geliştirilmiştir.
  • En son teknoloji kullanılarak üretilmiştir.

Aktif Motor Koruması için Yeni Shell V-Power NITRO+ Diesel

Yeni, daha güçlü deterjan teknolojisi ile dizel motor yakıt enjektör sistemleri için daha hızlı ve verimli temizlik sağlar.Yeni Shell V-Power Nitro+ Diesel hassas teknolojiye sahip yakıt enjeksiyon sistemi bileşenlerini paslanmaya karşı korumak için tasarlanmıştır.

Hızlı Etki Eden Performans Formülü

Yeni Shell V-Power Nitro+ Diesel, motor gücünün hızlı ve etkili şekilde geri kazanımı için son teknolojiye dizel motorlarda da kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Shell'in şimdiye kadar geliştirdiği en iyi performans yakıtı yeni Shell V-Power Nitro+ aracınızdan en yüksek performans almanız için en son teknoloji ile üretildi.

Eşsiz çift etkili formülü ile motorunuza anında etki ederek motor parçalarını korumak ve temizlemek için tasarlandı.Siz de yeni Shell V-Power Nitro+ Diesel ve Kurşunsuz 97'yi tercih edin, performansı yeniden keşfedin !